Tealights - podgrzewacze

Podgrzewacze, inaczej zwane Tealights, to małe świece wykonane z wosku sojowego, które są niedrogim sposobem na stworzenie przyjemnej, romantycznej atmosfery w mieszkaniu. Ich subtelne światło stanowi nieodzowny element wystroju restauracji, hoteli, SPA. Można używać ich samodzielnie lub umieścić w ozdobnym świeczniku i stworzyć piękny element aranżacyjny.

Bezzapachowe podgrzewacze sojowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się aromatycznym woskiem do kominków bez konieczności kupowania o droższej świecy zapachowej. W przeciwieństwie do zwykłych świec, bezzapachowe podgrzewacze są zaprojektowane do podgrzewania wosku w kominku zapachowym, co pozwala na dłuższe i bardziej intensywne korzystanie z ulubionego zapachu.

W porównaniu z tradycyjnymi parafinowymi podgrzewaczami, nasze bezzapachowe podgrzewacze mają wyłącznie same zalety. Wosk sojowy, z którego są wykonane, jest bardziej przyjazny dla środowiska i naszego zdrowia niż parafina. Wytwarzany jest z nasion soi i nie emituje rakotwórczych substancji podczas spalania.

Ponadto, bezzapachowe podgrzewacze sojowe posiadają dłuższy czas palenia w porównaniu z parafinowymi, dzięki czemu są bardziej wydajne. Paląc nawet duże ilości Tealightów jednocześnie, nie musisz obawiać się zadymienia pomieszczenia i bólu głowy, gdyż spalają się czystym płomieniem, bez toksyn.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl