Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowości

Receptury alchemika

   

Dawno, dawno temu, w głębokim średniowieczu, kiedy świat magii i zabobonów przenikał się z chrześcijaństwem, swój prym na dworach królewskich wiedli alchemicy. Posiadali wiedzę tajemną, która była nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika. Począwszy od chłopów aż po samego króla niemal każdy wierzył w magiczną moc alchemicznych eliksirów i namiętnie je stosował. Niejednokrotnie ta namiętność kończyła się śmiercią stosującego je delikwenta. Nie zniechęcało to jednak ludności, bo któż nie chciałby spróbować eliksiru młodości, miłości, czy szczęścia?

Czasy się zmieniły, a alchemicy odeszli w niepamięć. Jednak czy nadal nie pragniemy tego samego? Miłości, wiecznej młodości i szczęścia? Czy uwierzysz jeżeli napiszemy, że nasze świece posiadają taką moc? Dzięki nim przeniesiemy Cię w świat magii, ujawnimy Ci tajemne składniki eliksirów oraz ukażemy mroki śmiertelnych trucizn.

Kolekcja świec sojowych Receptury Alchemika to nietuzinkowy design i zapachy, których nigdy wcześniej nie znałaś/-łeś. Unikatowe kompozycje zapachowe wypełniają słoje stylizowane na stare pojemniki apteczne. Niepowtarzalny wygląd tej serii podkreślają ilustrowane etykiety w stylu vintage. Wraz z królewskim Alchemikiem zapraszamy Cię do świata magii i fantazji świec IGNISCENT!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl